Email

hello@example.com

Phone

+32 458 623 874

Kingdom

Universal Studio
8-12 Neal St, London
WC2H 9PU

Opbouwwerk

Onze missie:
‘Zoveel mogelijk bewoners met een zo groot mogelijke diversiteit halen voldoening uit hun inzet voor sociaal sterke en leefbare buurten in Amsterdam Nieuw-West.’

Aan deze missie werken onze Opbouwwerkers dagelijks in de buurten van Nieuw-West. Opbouwwerk is een methodiek om de woon- en leefomstandigheden voor buurt- en wijkbewoners te verbeteren door ervoor te zorgen dat bewoners daar actief bij betrokken (kunnen) zijn. Want de energie van bewoners en hun creativiteit maken het verschil in de wijk!

Hoe zorg je dat bewoners weten dát en hoe zij iets kunnen bijdragen? Dat zij voldoende invloed hebben? En echt iets kunnen doen om de leefbaarheid van hun woonomgeving te versterken? Waar zijn de bewoners goed in, waarvoor willen zij zich inzetten?

Dat is de belangrijkste taak van onze Opbouwwerkers. Zij bouwen waardevolle contacten op met én tussen bewonersnetwerken, gemeente, buurtprofessionals. Daarvoor houden zij zich bezig met vragen als:

  • Wie wonen er in de wijken?
  • Wat speelt er in de buurt?
  • Wat vinden bewoners belangrijk, wat houdt hen bezig?
  • Welke bewonersnetwerken zijn er?
  • Is er overleg nodig tussen bewoners in uit verschillende wijken?
  • Wat moet worden afgestemd met de gemeente?
  • Wat kunnen bewoners betekenen voor buurtprofessionals (politie, woningcorporaties, zorginstellingen, maatschappelijke dienstverlening)? En andersom?
  • Welke bewoners kunnen wij met elkaar in contact brengen?

Kennis maken?

Maak alvast kennis met een aantal van onze opbouwwerkers:

In contact komen met een Opbouwwerker?

Sloten & Nieuw Sloten

Ruud Witte
ruud@eigenwijks.nl
06 286 387 77

Eva van der Drift
eva.vanderdrift@eigenwijks.nl
06 40 18 49 49

De Aker

Doreen van den Berg
doreen@eigenwijks.nl
06 286 392 14

Osdorp

Assia Ameziane
assia@eigenwijks.nl
06 285 004 22

Geuzenveld

Gina van der Linden
gina@eigenwijks.nl
06 333 428 80

Elsbeth Francisca
elsbeth@eigenwijks.nl
06 360 269 09

Fatima Abbassat
fatima@eigenwijks.nl
06 333 19681

Slotermeer

Jeroen Overweel
jeroen@eigenwijks.nl
06 145 930 32

Sibbele Wignand
sibbele@eigenwijks.nl
06 333 196 82

Cihad Ozcan
cihad@eigenwijks.nl
06 14 59 30 32

Meer informatie?