Email

hello@example.com

Phone

+32 458 623 874

Kingdom

Universal Studio
8-12 Neal St, London
WC2H 9PU

Medewerkers

Gastvrijheid

rabia3
Rabia Hida
Medewerker balie & beheer
.
M
E
020 820 87 41
rabia@eigenwijks.nl
Saida
Saida Djebari
Medewerker balie & beheer
.
T
E
020 820 87 41
saida@eigenwijks.nl
PHOTO-2021-01-22-10-05-18
John Bakhuis
Medewerker balie & beheer
.
T
E
020 611 20 83 
john@eigenwijks.nl
Nadia Jillal
Nadia Jillal
Medewerker balie & beheer
.
M
E
020 617 82 35
nadia@eigenwijks.nl
Salima
Salima Benlarbi
Medewerker balie & beheer
.
T
E
020 611 20 83
salima@eigenwijks.nl
PHOTO-2021-01-22-13-17-39
Sonja Tjin-Asjoe
Medewerker balie & beheer
.
T
E
020 610 40 60
sonja@eigenwijks.nl
tEDDY
Teddy Leliveld
Medewerker balie & beheer
.
M
E
020 820 87 41
teddy@eigenwijks.nl
Simone Scholten2
Simone Scholten
Medewerker balie & beheer
.
M
E
020 346 06 70
simone@eigenwijks.nl
Faiza
Faiza Oulad el Ali
Medewerker balie & beheer
.
T
E
020 611 20 83
faiza@eigenwijks.nl
meryem2
Meryem Eren
Medewerker balie & beheer
.
T
E
020 611 20 83
meryem@eigenwijks.nl
alexandra s
Alexandra Schlüter
Medewerker balie & beheer.
T
E
020 820 87 41
alexandra.schlueter@eigenwijks.nl
PHOTO-2021-01-28-12-09-22
Loes Bartelings
Operationeel coördinator
Pluspunt
.
T
E
06 40 19 02 21
loes@eigenwijks.nl
IMG-20210125-WA0011
Selma Bozkurt
Operationeel coördinator
Buurthuis België
.
T
E
06 42 20 16 59
selma@eigenwijks.nl
monique
Monique de Jong
Operationeel coördinator
De Honingraat
.
T
E
06 33 34 28 81
monique@eigenwijks.nl
PHOTO-2021-01-22-11-28-12
Mahdi Lanjri
Operationeel coördinator
Buurthuis De Aker
.
T
E
06 15 12 95 13
mahdi@eigenwijks.nl

Sociaal cultureel werker

IMG_7792
Hatice Toraman
Sociaal cultureel werker
.
T
E
06 26 85 61 97
hatice@eigenwijks.nl
marciano2
Marciano Larijn
Sociaal cultureel werker
.
T
E
06 39 49 03 81
marciano@eigenwijks.nl
alexandra
Alexandra Menick
Sociaal cultureel werker
.
T
E
06 81 97 08 89
alexandra@eigenwijks.nl
IMG_3166
Hulya Bilir
Sociaal cultureel werker
.
T
E
06 33 31 96 84
hulya@eigenwijks.nl

Samenlevingsopbouw

IMG_3169
Doreen van den Berg
Opbouwwerker
De Aker
.
M
E
06 28 63 92 14
doreen@eigenwijks.nl
EvaMalschaert
Eva Malschaert
Opbouwwerker
Osdorp en De Aker
.
M
E
06 28 56 56 06
eva.malschaert@eigenwijks.nl
PHOTO-2021-01-29-12-45-03
Assia Ameziane
Opbouwwerker
Osdorp
.
M
E
06 28 50 04 22
assia@eigenwijks.nl
Jeanine_foto_website2
Jeanine van den Heuvel
Opbouwwerker
Sloten, Nieuw Sloten
.
M
E
06 36 02 69 09
jeanine@eigenwijks.nl
carolien
Carolien Kuiper
Opbouwwerker
Sloten, Nieuw Sloten
.
M
E
06 40 18 49 49
carolien@eigenwijks.nl
20220314_161609
Sylvia Schoens
Opbouwwerker
Geuzenveld
.
M
E
06 22 95 60 44 
sylvia@eigenwijks.nl
evelien2
Evelien Konings
Opbouwwerker
Geuzenveld
.
M
E
06 36 55 94 56
evelien@eigenwijks.nl
Jaimy Hartevelt
Jaimy Hartevelt
Opbouwwerker
Slotermeer
.
M
E
06 33 31 96 81
jaimy@eigenwijks.nl
IMG_1540
Sibbele Wignand
Opbouwwerker
Slotermeer
.
M
E
06 33 31 96 82
sibbele@eigenwijks.nl

Bedrijfsbureau

Eva_Eigenwijks
Eva de Boer
Personeelszaken
.
M
E
06 10 98 61 96
eva@eigenwijks.nl
Ka_Eigenwijks
Karin van Leijen
Communicatie & PR
.
M
E
06 18 61 25 28
karin.vanleijen@eigenwijks.nl
marita2
Marita Singerling
Financiën
.
M
E
020 346 06 70
marita@eigenwijks.nl
dd46945e-996f-471c-8153-912fbd5f972e
Cansu Palamut
Medewerker Secretariaat
.
M
E
06 33 34 28 78
cansu@eigenwijks.nl
Jones
Younes Benzian
Stagiair communicatie
.
T
E
 020 3460 670
communicatie@eigenwijks.nl

Directie en Management

IMG_7290
Serfanim Uysal
Directeur
Stichting Eigenwijks
.
M
E
06 33 34 28 79
serfanim@eigenwijks.nl
IMG-20210128-WA0012
Karin Kauw
Teamleider Slotermeer
en Geuzenveld
.
M
E
06 33 31 96 86
karin@eigenwijks.nl
Ellen_Eigenwijks
Ellen de Ruiter
Teamleider
Bedrijfsbureau
.
M
E
06 31 93 86 71
ellen@eigenwijks.nl
IMG_3133
Gina van der Linden
Teamleider
DASNSO
.
M
E
06 33 34 28 80
gina@eigenwijks.nl

Meer over onze verschillende locaties

Meer informatie