Hieronder vindt u de contactgegevens van onze medewerkers.

team EW

Hans van Deelen

CF0 5006 Hans w

Hans van Deelen
Opbouwwerker Osdorp & De Aker

  Beschikbaarheid
van maandag tot donderdag van 9 tot 17 uur

T
M
E

020 610 40 60
06 10 98 61 96
hans@eigenwijks.nl

Karin Kauw

Karin

Karin Kauw
Opbouwwerker

Gezond Leven Nieuw-West
Buurtcollege

WijzijnNieuwWest.nl

 

Beschikbaarheid
maandag (eens per twee weken), dinsdag, donderdag en vrijdag

M
T 
E
FB 
06 333 196 86
020 820 87 41
karin@eigenwijks.nl
Karin Eigenwijks 

Assia Ameziane

Assia Assia Ameziane
Opbouwwerker  Osdorp
 

Beschikbaarheid
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

M
T 
E

06 28 50 04 22 
020 610 40 60 
assia@eigenwijks.nl

Mahdi Lanjri

CF0 5010 Mahdi w Mahdi Lanjri
Operationeel coördinator De Aker en (Nieuw)Sloten
  Beschikbaarheid
Dinsdag tot en met vrijdag

M
T

E

06 15 12 95 13
020 617 82 35
mahdi@eigenwijks.nl

Atika Azarkan

plaatje vrijwilligster   

Atika Azarkan

Medewerker Balie en Beheer 
Gedetacheerd medewerker

  Beschikbaarheid
Flexibel werkrooster
T
E
020 611 20 83
atika@eigenwijks.nl

Hatice Toraman

Hatice

Hatice Toraman
Medewerker Balie en Beheer

  Beschikbaarheid
maandag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 17.00 uur, dinsdag van 8.30 tot 11.00 uur
T
E
020 820 87 41
hatice@eigenwijks.nl

Mavis Asruf

Mavis

Mavis Asruf
Medewerker Balie en Beheer

  Beschikbaarheid
maandag, dinsdag en woensdag van 9.00 tot 17.00 uur
T
E
020 346 06 70
mavis@eigenwijks.nl

Ruben Baldeorai

ruben Ruben Baldeorai
Medewerker Balie en Beheer
  Beschikbaarheid
maandag, dinsdag en vrijdag van 15.00 tot 22.00 uur, woensdag van 9.00 tot 16.30 uur
T
E
020 346 06 70
ruben@eigenwijks.nl

Saida Djebarie

Saida Saida Djebari
Medewerker Balie en Beheer
  Beschikbaarheid
maandag, dinsdag en vrijdag van 15.00 tot 22.00 uur, woensdag van 9.00 tot 16.30 uur
T
E
020 346 06 70
saida@eigenwijks.nl

Selma Bozkurt

selmabozkurt

Selma Bozkurt
Medewerker Balie en Beheer

  Beschikbaarheid
maandag, woensdag en donderdag van 8.30 tot 16.30 uur

T
E
020 611 20 83
selma@eigenwijks.nl

Sonja Tjin Asjoe

Sonja Sonja Tjin Asjoe
Medewerker Balie en Beheer
 

Beschikbaarheid
dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur

T
E
020 610 40 60
sonja@eigenwijks.nl 

Chama Ahannach

Chama    Chama Ahannach
Medewerker bedrijfsbureau
Onderhoud & interieur
  Beschikbaarheid
maandag t/m vrijdag 
T
E
020 617 82 35
chama@eigenwijks.nl

Marleen Bressinck

Marleen

Marleen Bressinck
Medewerker Bedrijfsbureau
communicatie, pr & evenementen

  Beschikbaarheid
maandag tot en met donderdag 

M
T
E

06 401 849 49
020 346 06 78
marleen@eigenwijks.nl

Website: Vensterwerk