Samantha Kroes

Samantha Samantha Kroes
Medewerker Secretariaat
  Beschikbaarheid
dinsdag tot en met donderdag van 9.00 tot 17.00 uur
FB
T

E
Samantha Eigenwijks
020 346 06 70
samantha@eigenwijks.nl

Diana Muller

Diana Diana Muller
Operationeel Coördinator Slotervaart

  Beschikbaarheid
maandag tot en met
donderdag van 9.00 tot 15.00 

T
E
FB

020 346 06 75
diana@eigenwijks.nl
Diana Eigenwijks

Eva de Boer

Eva

Eva de Boer
Opbouwwerker Geuzenveld

 

Beschikbaarheid
maandag, dinsdag en donderdag

M
T
E

06 360 269 09
020 346 06 70
eva@eigenwijks.nl

Gina van der Linden

Gina Gina van der Linden
Opbouwwerker Geuzenveld
  Beschikbaarheid
maandag, woensdag, donderdag en vrijdag van 9.00 tot 15.00 uur
M
T

E
06 333 42 880
020 611 20 83
gina@eigenwijks.nl

Guleser Unsal

Guleser

Guleser Gurcan-Unsal (tijdelijk niet aan het werk)
Opbouwwerker Slotermeer

 

Beschikbaarheid
maandag en donderdag van 9.00 tot 15.00 uur
dinsdag en vrijdag van
9.00 tot 17.30 uur

T
M
E
FB

020 820 87 41
06 333 19 682
guleser@eigenwijks.nl
GuleserEigenwijks

 

Fatma Yildiz

FatmaY

Fatma Yildiz
Medewerker Bedrijfsbureau
Inkoop, verkoop, huisvesting

 

Beschikbaarheid
maandag, dinsdag, woensdagochtend
en donderdag

T
M

E
020 346 06 70
06 333 19 687
fatma@eigenwijks.nl

Aron Timmer

plaatje vrijwilliger

Aron Timmer

Medewerker beheer en ontvangst
Gedetacheerd medewerker

  Beschikbaarheid
flexibel werkrooster

T

E

020 611 20 83

aron@eigenwijks.nl

Meer artikelen...

  • 1
  • 2
Website: Vensterwerk