Sade Sulkers

Sade Foto Sade Sulkers
Manager Bedrijfsbureau
  Beschikbaarheid
maandag, dinsdag en donderdag van 9.30 tot 17.30 uur

E
T
M
FB

sade@eigenwijks.nl
020 346 06 70
06 333 19 68 4
sade eigenwijks

Karin Kauw

Karin Karin Kauw
Opbouwwerker
Gezond Nieuw-West
 

Beschikbaarheid

maandag. (eens per 2 weken), dinsdag, donderdag, vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur

T
M

E
FB 
020 820 87 41
06 333 19 68 6
karin@eigenwijks.nl
Karin Eigenwijks 

Guleser Unsal

Guleser

Guleser Gurcan-Unsal (tijdelijk niet aan het werk)
Opbouwwerker Slotermeer

 

Beschikbaarheid
maandag en donderdag van 9.00 tot 15.00 uur
dinsdag en vrijdag van
9.00 tot 17.30 uur

T
M
E
FB

020 820 87 41
06 333 19 682
guleser@eigenwijks.nl
GuleserEigenwijks

 

Fatma Yildiz

FatmaY

Fatma Yildiz
Medewerker Bedrijfsbureau
Inkoop, verkoop, huisvesting

 

Beschikbaarheid
maandag, dinsdag, woensdagochtend
en donderdag

T
M

E
020 346 06 70
06 333 19 687
fatma@eigenwijks.nl

Ruud Witte

Ruud Ruud Witte
Medewerker horeca en ontmoeting
  Beschikbaarheid
maandag, woensdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur
T
E
FB
020 617 82 35
ruud@eigenwijks.nl 
Ruud Eigenwijks

Hatice Toraman

Hatice

Hatice Toraman
Baliemedewerker

  Beschikbaarheid
maandag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 17.00 uur, dinsdag van 8.30 tot 11.00 uur
T
E
020 611 20 83
hatice@eigenwijks.nl

Anja van Beem

anja2

Anja van Beem
Baliemedewerker

  Beschikbaarheid
maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 8.30 tot 17.00 uur
T
E
020 820 87 41
anja@eigenwijks.nl

Aron Timmer

plaatje vrijwilliger

Aron Timmer

Medewerker beheer en ontvangst
Gedetacheerd medewerker

  Beschikbaarheid
flexibel werkrooster

T

E

020 611 20 83

aron@eigenwijks.nl

Saida Djebarie

Saida Saida Djebarie
Medewerker beheer en ontvangst
  Beschikbaarheid
maandag, dinsdag en vrijdag van 15.00 tot 22.00 uur, woensdag van 9.00 tot 16.30 uur
T
E
020 346 06 70
saida@eigenwijks.nl

Marita Singerling

Marita

Marita Singerling
Medewerker Bedrijfsbureau
Financiële administratie

 

Beschikbaarheid
maandag van 9.00 tot 16.00 uur en donderdag van 12.00 tot 16.00 uur

T
E
020 346 06 74
administratie@eigenwijks.nl

Loes Bartelings

LoesBa

Loes Bartelings
Operationeel Coördinator Geuzenveld

  Beschikbaarheid
dinsdag, woensdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur
T
E
020 611 20 83
loes@eigenwijks.nl
Website: Vensterwerk