Yvonne Spruit

Yvonne Yvonne Spruit
Operationeel Coördinator 
Osdorp & De Aker
  Beschikbaarheid
van maandag tot donderdag van 9 tot 17 uur
T
E
06 22 95 60 44
yvonne@eigenwijks.nl

Mahdi Lanjri

CF0 5010 Mahdi w Mahdi Lanjri
Operationeel coördinator (Nieuw)Sloten
  Beschikbaarheid
Maandag tot en met vrijdag

M
T

E

06 15 12 95 13
020 617 82 35
mahdi@eigenwijks.nl

Chama Ahannach

Chama   

Chama Ahannach

Medewerker bedrijfsbureau
Onderhoud & interieur

  Beschikbaarheid
maandag t/m vrijdag 
T
E
020 617 82 35
chama@eigenwijks.nl

Karin Kauw

Karin Karin Kauw
Opbouwwerker
Gezond Leven Nieuw-West
Buurtcollege
WijZijnNieuwWest.nl
 

Beschikbaarheid
maandag (eens per twee weken), dinsdag, donderdag en vrijdag

M
T 
E
FB 
06 333 196 86
020 820 87 41
karin@eigenwijks.nl
Karin Eigenwijks 

Hans van Deelen

CF0 5006 Hans w

Opbouwwerker Osdorp & De Aker

  Beschikbaarheid
van maandag tot donderdag van 9 tot 17 uur

T
M
E

020 611 20 83
0610986196
hans@eigenwijks.nl

Sonja Tjin Asjoe

Sonja Sonja Tjin Asjoe
Balie & beheer
 

Beschikbaarheid
dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur

T
E
020 610 40 60
sonja@eigenwijks.nl 

Hatice Toraman

Hatice

Hatice Toraman
Baliemedewerker

  Beschikbaarheid
maandag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 17.00 uur, dinsdag van 8.30 tot 11.00 uur
T
E
020 820 87 41
hatice@eigenwijks.nl

Saida Djebarie

Saida Saida Djebari
Medewerker Beheer en Ontvangst
  Beschikbaarheid
maandag, dinsdag en vrijdag van 15.00 tot 22.00 uur, woensdag van 9.00 tot 16.30 uur
T
E
020 346 06 70
saida@eigenwijks.nl
Website: Vensterwerk