Op 5 oktober verhuizen wij van de Jan Tooropstraat 6 naar De Serre - Pieter Calandlaan 258-A. Vanaf 8 oktober bent u daar van harte welkom!

Sade Sulkers

Sade Sade Sulkers
Manager Bedrijfsbureau
  Beschikbaarheid
maandag, dinsdag en donderdag van 9.30 tot 17.30 uur

E
T
M
FB

sade@eigenwijks.nl
020 346 06 70
06 333 19 68 4
sade eigenwijks

Loes Bartelings

LoesBa

Loes Bartelings
Operationeel Coördinator Geuzenveld

  Beschikbaarheid
dinsdag, woensdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur
T
E
020 611 20 83
loes@eigenwijks.nl

Rachid Alla

Rachid 1

Rachid Alla
Operationeel Coördinator Slotermeer

  Beschikbaarheid
ma t/m do en om de week
di t/m vr van 9.00 tot 17.00 uur
T
E
020 8208741
rachid@eigenwijks.nl

Fatma Yildiz

FatmaY

Fatma Yildiz
Medewerker Bedrijfsbureau
Inkoop, verkoop, huisvesting

 

Beschikbaarheid
maandag, dinsdag, woensdagochtend
en donderdag

T
M

E
020 346 06 70
06 333 19 687
fatma@eigenwijks.nl

Marita Singerling

Marita

Marita Singerling
Medewerker Bedrijfsbureau
Financiële administratie

 

Beschikbaarheid
maandag t/m donderdag van 08:00 tot 16.00 uur

T
E
020 346 06 74
marita@eigenwijks.nl 

Ruud Witte

Ruud Ruud Witte
Medewerker horeca en ontmoeting
  Beschikbaarheid
maandag, woensdag en vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur
T
E
FB
020 617 82 35
ruud@eigenwijks.nl 
Ruud Eigenwijks

Hatice Toraman

Hatice

Hatice Toraman
Baliemedewerker

  Beschikbaarheid
maandag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 17.00 uur, dinsdag van 8.30 tot 11.00 uur
T
E
020 820 87 41
hatice@eigenwijks.nl

Saida Djebarie

Saida Saida Djebarie
Medewerker beheer en ontvangst
  Beschikbaarheid
maandag, dinsdag en vrijdag van 15.00 tot 22.00 uur, woensdag van 9.00 tot 16.30 uur
T
E
020 346 06 70
saida@eigenwijks.nl

Aron Timmer

plaatje vrijwilliger

Aron Timmer

Medewerker beheer en ontvangst
Gedetacheerd medewerker

  Beschikbaarheid
flexibel werkrooster

T

E

020 611 20 83

aron@eigenwijks.nl

Website: Vensterwerk